Múzeum, kiállítás, Történelmi

.Vármúzeum 1. Belépőjegy Jegyvásárlás

.Vármúzeum 1. Belépőjegy

Budapesti Történeti Múzeum

A látogatók bejárhatják a középkori palota helyreállított termeit, az egykori várkápolnát és gótikus termet, valamint megtekinthetik a múzeum egyedülálló kincseit.

.Vármúzeum 2. Diák és Ifjúsági belépőjegy (6–26 év) Jegyvásárlás

.Vármúzeum 3. Nyugdíjas Belépőjegy (62-70 év) Jegyvásárlás

Budapesti legendák nyomában VI. - Az Andrássy út: mágnások tanyája Jegyvásárlás
13 Esemény

Kordos Szabolcs, az Egy város titkai és Egy város újabb titkai című nagysikerű könyvek szerzője folytatja szórakoztatóan könnyed várostörténeti előadás sorozatát.

A Viharbükktől a Hegyi-kopterig - egy operaénekessel Jegyvásárlás
13 Esemény

Mit keres egy víztorony a Svábhegyen? Hallottatok már az 1875-ös, hatalmas budai felhőszakadás pusztításairól? Tudtátok, hogy a Normafán a 20. század közepén Magyarország egyik legjelentősebb síközpontját hozták létre?

Gótikus Nap Jegyvásárlás

Gótikus Nap

Budapesti Történeti Múzeum

Puzzle a föld alól - a restaurátor munkája Jegyvásárlás
13 Esemény

Bevezetés a régészeti leletekkel dolgozó restaurátorok munkájának rejtelmeibe. A látogatók betekintést nyerhetnek a múzeum restaurátorainak (fém, üveg, kerámia) munkájába, majd maguk is kipróbálhatják a különböző eljárásokat a múzeum munkatársainak segítségével és saját kályhacsempét festhetnek.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:

tétel a kosárban

összesen:

Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!